Telif Bildirimi

© Tüm hakları saklıdır.

hukukharitalari.com yöneticilerinden önceden yazılı izin alınmaksızın; bu site ve bu sitenin içeriği kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, yüklenemez, postalanamaz, aktarılamaz, dağıtılamaz veya bu içerikten türetilen işler yaratmak üzere kullanılamaz. Bu sitede görüntülenen içeriği değiştirmek kesinlikle yasaktır.

hukukharitalari.com üzerinde yayımlanan tüm yazılı ve görsel içerik, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu‘nun ilgili hükümleri ve uluslararası DMCA  lisansı kapsamında korunmaktadır.

Burak Seyman DMCA - Digital Millenium Copyright Act

hukukharitalari.com hukuk öğreniminin gelişmesine katkı sağlamak ve zihin haritası yöntemi gibi yeni nesil öğrenme alışkanlıklarının yaygınlaşması amacıyla tamamen ücretsiz faydalanma ilkesine dayalı olarak hazırlanmış bir sosyal sorumluluk projesidir. Hiçbir gerçek veya tüzel kişinin telif haklarını ihlal etme amacı taşımamakla beraber bu projeden bir kazanç elde etme beklentimiz de bulunmamaktadır.

Eğer size ait bir telif hakkını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki form aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Böylelikle iyiniyetimizi ve haklarınıza sonuna kadar saygı duyduğumuzu sizlere gösterebiliriz.

hukukharitalari.com sitesi üzerinde yayımlanmış içerik üzerindeki telif hakları ile ilgili her türlü istek ve görüşlerinizi aşağıdaki form aracılığıyla bize iletebilirsiniz.