Desteğinizle Hukuk Zihin Haritaları Güncelleniyor!

Burak Seyman tarafından hazırlanmıştır.

Her ay binlerce öğrencinin faydalandığı Hukuk Haritaları öğrenme platformu, Hukuk Sebili işbirliği ve sizin desteklerinizle yenileniyor.

Ders notlarının güncellenmesi için her ders için başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapanlarla iletişime geçip başvuranlar arasından en uygun adayları tespit edeceğiz.

Hukuk Zihin Haritaları Güncelleme Ekibi’nde neden yer almalısınız?

  1. Ücretsiz Zihin Haritası Tekniği eğitimi alacaksınız.
  2. Ders notlarını oluştururken dersi etraflıca öğrenme fırsatınız olacak.
  3. Ayda toplam 25.000+ kişinin ziyaret ettiği hukukharitalari.com ve hukuksebili.com sitelerinde kendinizi göstermiş olacaksınız.
  4. Daha sonra sizin de yararlanacağınız ve sınav başarınızı arttıracak yüzlerce zihin haritasından bazılarını hazırlamış olacak, yüzbinlerce meslektaşınızın takdirini kazanacaksınız.
  5. Hukuk Zihin Haritaları Güncelleme Ekibi’nin bir parçası olacak, Türkiye’nin her yerinden hukuk öğrencileriyle çok büyük bir projenin yürütülmesinde yer alacaksınız.

Merak etmeyin, zihin haritalarının ve zihin haritası haline getirilecek notların oluşturulması hususlarında size yardımcı olacağız!

Bu efsanevi projede yer almak isterseniz aşağıdaki formu kullanarak başvurunuzu yapabilirsiniz, proje sorumlusu arkadaşımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Aşağıdaki listeden istediğiniz kadar dersi seçerek üstlenebilirsiniz. Hazırlamak istediğiniz ders (özellikle seçmeli dersler) aşağıdaki listede yoksa, “Diğer Dersler” seçeneğini seçip dersin adını “Eklemek İstedikleriniz” bölümüne yazabilirsiniz.

 

6 + 9 =

Bunları da okuyabilirsiniz:

Hukuk Dersleri Çalışma Tavsiyeleri, Çalışma Süreci Organizasyonu

Hukuk Dersleri Çalışma Tavsiyeleri, Çalışma Süreci Organizasyonu

‘‘Hukuk Fakültesi’ni üç senede bitirmek hayal mi?’’ başlıklı yazımın ardından en çok sorulan sorular hukuk derslerini nasıl çalıştığım yönünde oldu. Ben de lisans eğitimime başlarken internet üzerinden ‘‘hukuk derslerine nasıl çalışmalıyım, hukuk dersleri çalışma...

Zihin Haritası Çalışma Rehberi

Zihin Haritası Çalışma Rehberi

Zihin Haritası Tekniği ile Serüvenim adlı yazıda zihin haritası tekniğini nasıl keşfettiğimden, nasıl uyguladığımdan, karşılaştığım sorunlardan ve bulduğum çözümlerden bahsetmiştim. Bu yazıda bir de olaya sizin tarafınızdan bakarak haritalardan azami düzeyde...

Zihin Haritası Tekniği ile Serüvenim

Zihin Haritası Tekniği ile Serüvenim

Hukuk Fakültesi öğrenimim boyunca klasik notlar almak yerine zihin haritaları oluşturdum ve u haritaları oluşturmak, içindeki bilgileri anlaşılır hale getirmek çok fazla zamanımı aldı. Ancak bu kadar kısa bir hikâyesi yok bu serüvenin, daha çetrefilli ve can yakan...

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir